Kurs obsługi noworodka - Mama Drama - Kursy dla młodych matek

LEKCJA 2 – Połóg – MAMA OBCEGO

Kategoria: Kursy
Lista życzeń Udostępnij
Share Course
Page Link
Share On Social Media

Fragment pokazowy lekcji

O kursie

Dla kogo ta lekcja i co znajdziecie w środku?

Długo wyczekiwany poród za Tobą. I co dalej? Zastanawiasz się, dlaczego nogi po porodzie są tak spuchnięte? Dlaczego podczas karmienia czujesz skurcze macicy, skoro już urodziłaś? Jak długo trwa krwawienie po porodzie? Jak pielęgnować krocze po porodzie lub ranę po cesarskim cięciu? Cieszysz się obecnością Twojego Dziecka, jednak nachodzą Cię momenty kryzysu i nie wiesz, dlaczego ani jak sobie z tym poradzić. W tej lekcji opowiadamy o kwestiach związanych z połogiem, czyli czasem po porodzie. Czego możesz się spodziewać, jakie zmiany zachodzą w ciele Mamy po urodzeniu Dziecka i jak łagodzić najczęstsze dolegliwości. Lekcja ta jest jedną z lekcji w ramach całego pakietu jakim jest Kurs Obsługi Noworodka. Tu możesz kupić pojedynczą lekcję!

Dlaczego my?

W kwestiach medycznych najważniejsza jest sprawdzona wiedza – internet przepełniony jest artykułami pisanymi przez ludzi, którzy nie są medykami. W naszym kursie swoją wiedzą dzieli się dr n.o zdr. Katarzyna Wszołek, specjalista położna w dziedzinie pielęgniarstwa, położniczego, Edukator ds. laktacji, która od ponad 10 lat pracuje z kobietami właśnie w tym pięknym momencie życia jakim są narodziny dziecka. Drugim naszym specjalistą jest Noemi Pawlak, autorka bloga Matkaprezesa.pl, która podzieli się z Wami przydatnymi informacjami z zakresu rodzicielstwa bliskości, metod na płacz u malucha, a także przydatnych gadżetów które warto kupić dla noworodka.

Wsparcie dla rodziców 

Oprócz dostępu do lekcji, uzyskujecie również nasze wsparcie w zamkniętej grupie, do której dostęp mają jedynie nasi Kursanci. Możecie tam dopytać o wszystko, co jeszcze budzi w Was wątpliwości. Będzie nam również miło, kiedy będziecie dzielić się z nami zdjęciami Waszych Obcych! ?

Pokaż więcej

Czego się dowiesz?

 • ile trwa i jak przebiega połóg
 • jak będziesz się czuć po porodzie
 • jak dbać o swoje zdrowie i samopoczucie w połogu
 • jak zachowuje się w tym okresie kobiece ciało
 • jak je można wspierać, aby szybko wrócić do formy
 • jak dbać o krocze po porodzie
 • czy warto stosować preparaty z kwasem hialuronowym
 • skąd bierze się baby blues i jak sobie z nim radzić
 • kiedy mówimy o depresji poporodowej

Course Content

MAMA OBCEGO

 • Jak dbać o siebie w połogu?
  11:34