Kurs obsługi noworodka - Mama Drama - Kursy dla młodych matek

LEKCJA 4 – Kąpiel noworodka – OBCY KONTRA WODA

Kategoria: Kursy
Lista życzeń Udostępnij
Share Course
Page Link
Share On Social Media

Fragment pokazowy lekcji

O kursie

Dla kogo ta lekcja i co znajdziecie w środku?

Kąpiel noworodka to temat wzbudzający niemałe emocje. Jak prawidłowo trzymać dziecko? Jaka powinna być temperatura wody? Jakich preparatów używać? Chcemy pomóc Wam przygotować się odpowiednio do pierwszej kąpieli i uniknąć kupowania nieprzydatnych akcesoriów. W tej lekcji – w filmie instruktażowym pokazujemy kąpiel od początku do końca, czyli od przygotowania stanowiska do kąpieli i temperatury wody, aż do ubrania maluszka. Lekcja ta jest jedną z lekcji w ramach całego pakietu jakim jest Kurs Obsługi Noworodka. Tu możesz kupić pojedynczą lekcję!

Dlaczego my?

W kwestiach medycznych najważniejsza jest sprawdzona wiedza – internet przepełniony jest artykułami pisanymi przez ludzi, którzy nie są medykami. W naszym kursie swoją wiedzą dzieli się dr Katarzyna Wszołek, specjalista położna w dziedzinie pielęgniarstwa, położniczego, Edukator ds. laktacji, która od ponad 10 lat pracuje z kobietami właśnie w tym pięknym momencie życia jakim są narodziny dziecka. Drugim naszym specjalistą jest Noemi Pawlak, autorka bloga Matkaprezesa.pl, która podzieli się z Wami przydatnymi informacjami z zakresu rodzicielstwa bliskości, metod na płacz u malucha, a także przydatnych gadżetów które warto kupić dla noworodka.

Wsparcie dla rodziców 

Oprócz dostępu do lekcji, uzyskujecie również nasze wsparcie w zamkniętej grupie, do której dostęp mają jedynie nasi Kursanci. Możecie tam dopytać o wszystko, co jeszcze budzi w Was wątpliwości. Będzie nam również miło, kiedy będziecie dzielić się z nami zdjęciami Waszych Obcych! ?

Pokaż więcej

Czego się dowiesz?

  • jak przygotować stanowisko do kąpieli
  • jaką wybrać wanienkę
  • jakich kosmetyków warto używać
  • jaką temperaturę wody i pomieszczenia przygotować
  • jak wykąpać maluszka i… nie przeżywać w tym czasie ogromnego strachu o naszego OBCEGO ;)
  • jak zadbać o miejsca intymne chłopczyka i dziewczynki
  • jak osuszać dziecko i jak ubrać ( INSTRUKTAŻ KROK PO KROKU Z LILIANKĄ)

Course Content

OBCY KONTRA WODA

  • Jak kąpać noworodka?
    25:35