Kontakt - Mama Drama

KONTAKT Z NAMI

Hanna Walkowiak - Barańska

hania@mamadrama.pl
tel. +48 782 032 370

FORMULARZ KONTAKTOWY

Obowiązek informacyjny:

Administratorem Twoich danych osobowych jest HANNA WALKOWIAK-BARAŃSKA – DORADZTWO I KONSULTING, prowadząca działalność gospodarczą z siedzibą w Poznaniu (61-249) Os. Stare Żegrze 100/4, posiadająca NIP: 7822483962, REGON: 388345675, e-mail: kontakt@mamdrama.pl.

Dane osobowe przetwarzane są w celu komunikacji z Użytkownikiem serwisu mamadrama.pl i udzielenia odpowiedzi na wiadomości przesyłane za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w serwisie mamadrama.pl w oparciu o prawnie usprawiedliwiony interes administratora polegający na budowaniu i rozwijaniu relacji z klientami (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
Administrator zapewnia osobom, których dane osobowe przetwarza, realizację uprawnień wynikających z przepisów prawa, w tym prawa dostępu do treści własnych danych osobowych, ich sprostowania, zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a ponadto prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania na zasadach określonych właściwymi przepisami.
Pełna treść obowiązku informacyjnego dostępna jest tutaj