Kontakt - Mama Drama

KONTAKT Z NAMI

Hanna Walkowiak - Barańska

hania@mamadrama.pl
tel. +48 782 032 370

FORMULARZ KONTAKTOWY

Obowiązek informacyjny:

Administratorem Twoich danych osobowych jest HANNA WALKOWIAK-BARAŃSKA – DORADZTWO I KONSULTING, prowadząca działalność gospodarczą z siedzibą w Poznaniu (61-249) Os. Stare Żegrze 100/4, posiadająca NIP: 7822483962, REGON: 388345675, e-mail: kontakt@mamdrama.pl.

Dane osobowe przetwarzane są w celu komunikacji z Użytkownikiem serwisu mamadrama.pl i udzielenia odpowiedzi na wiadomości przesyłane za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w serwisie mamadrama.pl w oparciu o prawnie usprawiedliwiony interes administratora polegający na budowaniu i rozwijaniu relacji z klientami (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
Administrator zapewnia osobom, których dane osobowe przetwarza, realizację uprawnień wynikających z przepisów prawa, w tym prawa dostępu do treści własnych danych osobowych, ich sprostowania, zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a ponadto prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania na zasadach określonych właściwymi przepisami.
Pełna treść obowiązku informacyjnego dostępna jest tutaj

Gdybyście mieli ochotę się z nami spotkać na żywo to Kasia i Hania
na co dzień pracują w Poznaniu, a Noemi w Śremie koło Poznania.
Jesteśmy również otwarte na możliwość konsultacji indywidualnych u Kasi i Noemi – osobiście lub on-line.