SZKOLENIA - Mama Drama

Hanna Walkowiak – Barańska

Kordynator Projektu i Trener Szkoleniowiec

Edukuje i pomaga firmom w budowaniu strategii marki i efektywnej komunikacji w świecie Internetu w branży medycznej. Dzieli się wiedzą o e-marketingu i uczy praktycznego wykorzystania narzędzi, które pomagają zwiększać zyski firmy. Absolwentka UE w Poznaniu (specjalność Biznes Międzynarodowy) oraz licznych studiów podyplomowych: “Public Relations i strategiczne komunikowanie w firmach” w SGH w Warszawie oraz Nowy Marketing w Collegium da Vinci. Absolwentka Kierunku Zarządzanie w opiece zdrowotnej na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu
Podczas swojej drogi zawodowej pracowała jako Rzecznik prasowy oraz marketingowiec w szpitalu klinicznym.

Moderator metody Design Thinking

UX/UI Designer

O jakości usług świadczy między innymi: uzyskany 𝗖𝗲𝗿𝘁𝘆𝗳𝗶𝗸𝗮𝘁  SUS 2.0 Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych – Dekra Certyfication

 

W mojej ofercie znajdują się szkolenia z zakresu komunikacji marketingowej w ochronie zdrowia, komunikacji z pacjentem oraz wiele innych.

 

Szkolenie „Social media dla branży medycznej”

 1. Opis szkolenia

Wizerunek szpitala, przychodni, gabinetów prywatnych oraz placówek medycznych to kluczowy czynnik determinujący zaufanie pacjenta do placówki oraz do lekarza realizującego usługi medyczne. Szkolenia w zakresie social media pomagają budować pozytywny wizerunek w tych kanałach jak również pokazują narzędzia, którymi można ten wizerunek kształtować. Jest to cykl szkoleń wprowadzający do wirtualnego świata i digital marketingu. Warsztaty te pozwalają na poznanie, naukę oraz wdrożenie w przychodniach, szpitalach i gabinetach lekarskich nowoczesnych narzędzi i kanałów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram. Szkolenie ma charakter praktyczny.

 1. Grupy docelowe

Szkolenie zostało zaprojektowane z myślą o pracownikach placówek medycznych, którzy potrzebują wsparcia w zakresie działań marketingowych. Szkolenie skierowane jest do:

 • właścicieli placówek medycznych,
 • menedżerów zarządzających zakładami opieki zdrowotnej,
 • specjalistów do spraw marketingu i komunikacji marketingowej obsługujących placówki medyczne
 • oraz osób zainteresowanych zdobyciem umiejętności w zakresie social mediów dla placówki medycznej.
 1. Cel szkolenia

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu marketingu usług medycznych, samodzielnego zarządzania marketingiem placówki medycznej, przeprowadzania kampanii reklamowych w social mediach oraz budowania pozytywnego wizerunku organizacji w tych kanałach. Szkolenie polega na zapoznaniu uczestników z problematyką wdrażania marketingu usług medycznych i tworzenia strategii marketingowych w opiece zdrowotnej w celu docierania do większej liczby pacjentów. Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy oraz nauka jak się poruszać po nowoczesnych narzędziach marketingu internetowego aktualnie dostępnych takich jak Facebook czy Instagram.

 1. Trener

Hanna Walkowiak-Barańska – praktyk z wieloletnim doświadczeniem jako marketingowiec 

 

Szkolenie „Rozliczanie i prowadzenie projektów unijnych w systemie SL2014”

 1. Opis szkolenia

Rozliczanie projektów unijnych to szerokie zagadnienie. Omówione zostaną  kompleksowo kwestie prowadzenia projektów unijnych, a także zarządzania projektami wykorzystując metodę Project Cycle Management. Szkolenie z rozliczania projektów unijnych obejmują zagadnienie rozliczania wynagrodzeń i podróży służbowych. Podczas szkolenia pokażę, jak prawidłowo prowadzić kontrole i audyty projektów unijnych i prawidłowo zamykać projekty realizowane ze środków UE, ponieważ rozliczanie wydatków kwalifikowalnych i niekwalifikowanych oznacza konieczność przygotowania dokumentacji. Zajęcia odbywają się w formie warsztatów. Uczestnicy biorą udział w case studies, uczą się również, jak prawidłowo ewidencjonować wydatki inwestycyjne i koszty w jednostkach publicznych.Podczas rozliczania projektów unijnych można spotkać się z różnymi problemami, szkolenie przewiduje również indywidualne, poszkoleniowe konsultacje.

 1. Grupy docelowe

Szkolenie przeznaczone jest dla:

 • kadry zarządzającej,
 • przedsiębiorców,
 • księgowych,
 • pracowników i specjalistów, którzy planują pozyskać dotacje unijne,
 • wszystkich zainteresowanych sfinansowaniem inwestycji z funduszy unijnych oraz osób, które zainteresowane są omawianą podczas szkolenia tematyką.
 1. Cel szkolenia

Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w podstawową wiedzę dotyczącą projektów unijnych od momentu złożenia wniosku o dofinansowanie, poprzez prawidłową realizację, aż do chwili rozliczenia dotacji i pozytywnego przejścia kontroli na zakończenie projektu. W ramach szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę o możliwościach realizacji projektów finansowanych z funduszy europejskich.

 1. Trener

Hanna Walkowiak-Barańska – praktyk z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej – zarówno krajowych np. z Ministerstwa Zdrowia jak i wojewódzkich np. z Urzędu Marszałkowskiego. 

 

Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 782 032 370 oraz adresem e-mail hania.walkowiak@wp.pl

Regulamin szkoleń znajduje się pod tym linkiem

Formularz reklamacyjny znajduje się pod tym linkiem