Partnerzy - Mama Drama | Jak zostać naszym partnerem
Poznaj Partnera

Choć zdanie “mały człowiek zmienia wszystko” znacie już pewnie na pamięć, jego prawdziwe znaczenie odsłania dopiero życie. Życie, w którym krawężniki stają się nagle trochę za wysokie, droga na 6 piętro jest jak szlak na ośmiotysięcznik, a codzienne zakupy to wyprawa, która wymaga naprawdę dobrej strategii. Od ponad 10 lat KinderKraft ułatwia życie rodziców i dba o potrzeby dzieci i rodziców. Z fotelików, rowerków, wózków i krzesełek i wielu innych pomocników mamy i taty, których nie sposób wymienić w jednym zdaniu, korzystają miliony dzieci na całym świecie. Z misją ułatwiania życia działają niemal na każdym kontynencie i wciąż się rozwijają, by ich produkty docierały do kolejnych zadowolonych rodzin.

Poznaj Partnera

Karmienie naturalne to ideał, który dziecko wybiera odruchowo od chwili narodzin. Dlatego marka LOVI działa na rzecz ochrony laktacji i  odruchu ssania. We współpracy z wybitnymi specjalistami w dziedzinie laktacji, neonatologii i neurologopedii marka LOVI tworzy innowacyjne produkty stanowiące niezbędną pomoc dla mam karmiących piersią, jak również produkty do alternatywnego karmienia i uspokajania (butelki i smoczki do podawania odciągniętego mleka mamy, smoczki uspokajające) bezpieczne dla odruchu ssania dziecka.

Poznaj Partnera

Marka Bella Baby Happy to uznany, posiadający wieloletnie doświadczenie producent pieluszek jednorazowych oraz innych artykułów higienicznych i kosmetycznych, przeznaczonych do pielęgnacji delikatnej skóry noworodków i niemowląt. Wszystkie pieluszki oraz chusteczki BBH posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, są produkowane wyłącznie z surowców najwyższej jakości, a ich bezpieczeństwo potwierdzają badania przeprowadzane cyklicznie w zewnętrznych, akredytowanych laboratoriach. Właścicielem marki są Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA (TZMO).

Poznaj Partnera

ALPHANOVA Sante to francuska firma zajmująca się tworzeniem wysokiej jakości naturalnych i ekologicznych kosmetyków. Wszystkie produkty produkowane są we Francji na Prowansji przy użyciu najwyższej jakości lokalnych surowców. Alphanova Sante, jest twórcą i właścicielem następujących marek: Alphanova bebe dermokosmetyki dla dzieci i niemowląt Alphanova Kids dermokosmetyki dla dzieci powyżej 3 roku życia Alphanova Sante dermokosmetyki dla kobiet w ciąży 

Poznaj Partnera

Jedyne na świecie chusteczki nawilżane tylko wodą (99,9%) oraz ekstraktem z grejpfruta (0,1%). Produkowane w Irlandii. Technologia tłoczenia wody do chusteczek jest opatentowana i powstaje w warunkach sterylnych. Chusteczki przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, młodej i skłonnej do podrażnień. Nie zawierają chemii, która pod woalką nawilżania dodawana jest do konwencjonalnych chusteczek.

Poznaj Partnera

W pierwszych miesiącach życia nawet zwykłe przeziębienie lub wzdęty brzuszek są niebezpieczne dla noworodków. Fridababy oferuje proste urządzenia medyczne, które pomogą rodzicom i ich dzieciom stawić czoła tym problemom. Rozwój produktów Fridababy jest prowadzony przez szwedzkich pediatrów i lekarzy laryngologów, którzy kładą szczególny nacisk na 100% bezpieczeństwo, wydajność i materiały najwyższej jakości. Produkty zostały dokładnie przetestowane klinicznie i uznane za wyroby medyczne klasy I.

Poznaj Partnera

Firma Lasinoh od ponad 35 lat tworzy innowacyjne produkty dla matek karmiących i niemowląt dostarczając rozwiązania czyniące karmienie piersią naturalnym i pozytywnym doświadczeniem. Kultowa Lanolina Lansinoh HPA® do leczenia podrażnień piersi, niezawodne wkładki laktacyjne, produkty do odciągania, przechowywania i podawania pokarmu oraz skuteczne akcesoria laktacyjne – gama Lansinoh powstała by „mleczna przygoda” stała się pięknym i niezapomnianym doświadczeniem.

Poznaj Partnera

Mucovagin to innowacyjne preparaty z kwasem hialuronowym dla kobiet cierpiacych na suchość pochwy po porodzie, infekcjach i zabiegach ginekologicznych. Mucovagin wspomaga procesy gojenia i regeneracji błony śluzowej pochwy. Ułatwia leczenie i gojenie się ran po porodzie, zabiegach ginekologicznych, dystrofii będącej następstwem chemioterapii lub radioterapii. Łagodzi stany zapalne i zmniejsza dyskomfort spowodowany suchością błony śluzowej pochwy związanej z wiekiem lub niedoborem estrogenów na skutek menopauzy.

Poznaj Partnera

Produkty dla kobiet planujących ciążę, w ciąży oraz karmiących piersią rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników. Produkty Pregna wytwarzane są w zakładach farmaceutycznych, posiadających certyfikat GMP. Weryfikowane są pod względem zawartości substancji czynnych, alergenów, czystości mikrobiologicznej oraz pochodzenia surowców, aby były jak najwyższej jakości.

Poznaj Partnera

Suplementy diety NANCARE® powstały aby wspierać rozwój dziecka oraz odpowiadać na jego potrzeby! Pomocne będą w przypadku biegunek, zaparć lub niedoboru witaminy D. NANCARE® FLORA-PRO zawiera probiotyk – żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus (aż 1 miliard w porcji), które mają zdolność do kolonizacji jelita dziecka, co wpływa na skład jego mikroflory. Jest odpowiedni do stosowania przy biegunce i antybiotykoterapii. Krople można podawać już od 1. dnia życia.

Poznaj Partnera

Dla nas Humana to coś więcej niż tylko nazwa – to obietnica. Wszystko, co robimy skupione jest wokół człowieka i jego rozwoju. Czerpiąc z natury to co najlepsze i opierając się na badaniach naukowych lepiej rozumiemy złożone procesy zachodzące w organizmie dziecka. Dzięki tej wiedzy od ponad 65 lat wspieramy naturalną ścieżkę rozwoju niemowląt i małych dzieci – oferując doskonałe produkty, których jakość jest kontrolowana i certyfikowana.

Jeśli chcesz zostać naszym partnerem, skontaktuj się z nami.